| Eriktheking123 a întrebat:

Buna ziua, stie cineva de ce pe Instagram imi apare mesajul asta:"Am observat activitati neobisnuite in contul tau.Confirma ti identitatea din aplicatia Instagram pentru a recapata accesul in cont"

Răspuns Câştigător
| contnou89 a răspuns:

Probabil cineva te a raportat sau Instagram a detectat o acțiune nepotrivita.Asteapta cv timp și loghează te de pe laptop.O sa ți meargă

| Eriktheking123 explică (pentru contnou89):

Multumesc mult, a functionat!

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Până nu îți confirmi identitatea, nu vei putea avea acces la cont. Asta e tot!
N-o să functioneze aplicatia, nici daca schimbi dispozitivul, până nu faci ce ți se cere.