| nicoleta71 a întrebat:

Buna ziua stie cineva vreo metoda de recuperarea unui cont yahoo eu nu am schimbat parola da nu mai pot sa accesez acest cont si imi cere intrebari secrete dar eu nu le mai stiu fiind un cont mai vechi iar telefon nu a fost setat nici adresa se recuperare ce pot face va rog daca stie cineva va multumesc

5 răspunsuri:
| PetronelaCucos a răspuns:

Ai incercat cu"Am uitat parola?"

| PetronelaCucos a răspuns:

Ai incercat cu "Am uitat parola?"

Bula
| Bula a răspuns:

Daca n-ai folosit contul de mult, n-ai setat nici telefon, nu mai stii nici intrebarile secrete, n-ai nici adresa alternativa de e-mail, atunci

Poti lua Adio!

| nicoleta71 explică (pentru Bula):

Multumesc pentru raspuns am folosit in decembrie si era ok

| nicoleta71 explică (pentru PetronelaCucos):

Multumesc pentru raspuns am incercat si nu ma lasa imi zice sa raspund la intrebarile secrete si cand ii dau o alta adresa imi deschide aceea adresa ce eu dau de pe celalalt cont