| octav005 a întrebat:

Stie cineva vreun program de copiat muzica de pe CD-uri originale audio in calculator?

SI daca acel program poate sa imi recunoasca si melodiile? Adica sa imi dea artistul si melodia?

As dori muzica dupa CD audio sa le copiez in format mp3 ca ulterior sa le bag pe un stick.

5 răspunsuri:
| yonutu555 a răspuns:

Nu iti trebuie program pentru asta, pur si simplu selectezi melodiile dai copiaza si le lipesti unde vrei u in pc-ul tau si au ele format mp3, daca nu sti artistu si melodia exista o aplicatie pe telefon Shazam dai plai la melodie si o descoperi cu shazam.
Sper ca te-am ajutat, bafta!

| octav005 explică (pentru yonutu555):

Pai da. dar eu nu vreau aplicatie pe telefon. si oricum SHAZAM nu va recunoaste niciodata melodii vechi de petrecere. etc.

eu am vreo 20 de CD-URI audio. mi-ar lua luni de zile sa le gasesc cu shazam.