| KarmaAkashi a întrebat:

tocmai am vorbit cu cei de la Telekom si mi-au spus ca am viteza de banda de 6mb/s ceea ce mi se pare foarte putin pentru 42 de lei.dar nu sunt aici ca sa ma plang. As vrea sa stiu ce trebuie sa fac sa imi maresc viteza de banda, cu cat se poate mari si cam cat m-ar costa toata treaba asta.

4 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

"C:\Program Files (x86)\Pointstone\Internet Accelerator 2\InternetAccelerator.exe"

| BostanDaniel1974 a răspuns:

"C:\Program Files (x86)\Pointstone\Internet Accelerator 2\InternetAccelerator.exe"---daca nu incearca cu asta---"C:\Program Files (x86)\Auslogics\Auslogics Internet Optimizer\InternetOptimizer.exe"

| KarmaAkashi explică (pentru BostanDaniel1974):

Nu am nici un folder numit "Pointstone" dar oricum si daca l-as avea nu m-ar ajuta cu nimic, pentru ca viteza mea de banda este de 6 deci descarc cu maxim. Asa ca nu m-ar ajuta chestiile astea, eu vreau sa stiu la ei la telekom cam cat m-ar costa daca mi-as mari viteza (aproximativ) si cam cu cat o pot mari. Am router. Stiu ca as putea suna la ei pentru detalii dar si azi am vorbit cu 7+ persoane de la ei doar ca sa aflu ca viteza mea de banda este de 6. De aceea apelez la TPU.

| leapșa a răspuns:

Ai modem?