| SushiSash a întrebat:

Buna ziua!
Tocmai mi-am luat un laptop Asus A451N si are instalat pe el Linux. Mie imi trebuie pentru scoala, ca sa lucrez in powerpoint, word etc si din cate stiu, pe Linux nu poti sa le instalezi atat de usor...
Stie cineva cum se dezinstaleaza Linuxul si cum pot instala Windows 10 free si sigur(aparent, acest model e conceput pentru Windows 10... )?
De asemenea, ce antivirus ati recomanda (tot free)? Ce alte sfaturi imi dati?
E prima oara cand imi iau Laptopul nou...scuze daca pun intrebari tampite...
Funda!
Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Alexul99 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=f8u21DbvqXY
Iar ca antivirus iti recomand Avast sau Bitdefender

1 răspuns:
| gabicoo a răspuns:

Avast free - ca antivirus e cel mai bun
Daca instalezi Windows 10 are si un antivirus propriu Windows Defender care nu intra in conflict cu Avast free