| Voinea_Costel_1997 a întrebat:

Buna ziua TPU. Am achiziționat de curând un sistem home cinema Philips. Problema este ca mi se aud doar 2 boxe, boxele fiind cele mari. Am incercat sa schimb si mirele intre ele si functioneaza. Din cele 5 mufe, doar 2 functioneaza. Am pus sistemul la tv, si la test mi se aud in toate 5 boxele, dar cand dau play la muzica se aud doar 2. Am conectat si la pc, am setat 5.1 am bifat si la surround dar tot degeaba. Are cineva idee cum as putea rezolva?

1 răspuns:
| Docmiau a răspuns:

Trebuie sa le setezi atat din playerul folosit (ex. Winamp), cat si din device-ul folosit (TV, PC)