| Ciprii19 a întrebat:

Buna ziua TPU! Am niste subwoofere fara mufa in capatul cablului, doar cablul. Cum sa fac sa le pot cupla la PC?

6 răspunsuri:
| Cristian_Manolita_1996 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai si un amplificator conectat la o tensiune in special sunt de 12 v pentru a l-e putea folosi.Sau doar 1 dintr-e aceste subwoofere conectat la un sistem cum sunt acelea HomCinema.Pentr-u detalii poti lasa un mesaj.

| Ciprii19 explică (pentru Cristian_Manolita_1996):

Am statie digittex de la fostele boxe, e ok asta sau trebuie sa-mi cumpar altceva?

| Ciprii19 explică (pentru Cristian_Manolita_1996):

Subwooferele sunt Schneider

| K0sti a răspuns (pentru Ciprii19):

Pai le legi la statie, istetimea ta, nu la PC! Ca nu sunt boxe active! Vai de curu vostru...

| Ciprii19 explică (pentru K0sti):

Vai de curu tau, nu le pot baga ma! Nu am mufa d-aia rotunda, doar cablu. cum sa le bag?

| K0sti a răspuns (pentru Ciprii19):

laughing Exista magazine de piese electronice, exista mufe, vrei sa vina singure la tine?