| Florin0987654321alexandru a întrebat:

Buna ziua TPU
am o placuta rami 4gb Samsung m471b5273dh0-ch9 si cand apare fereastra windows isi da restart sau aparare bluee scren.Am facut test cu memtest
dupa ce porneste programu merge 1 min si dupa apar 2 erori rosi si dupa aia se restartaza..as dori sa stiu daca merg reparati.Sau cat costa reparatia
multumesc

2 răspunsuri:
| vidiinho a răspuns:

De acasa nu prea poti face nimic si singurul lucru care ar fi, este acela de mers la service. De reparat nu stiu..ar trebui sa te interesezi, daca merita reparat sau iei direct o memorie noua.

| BububucatorulBubycus a răspuns:

Nu se repara se schimba