| Belluuu a întrebat:

Buna ziua TPU, am o problema cu telefonul: Samsung Gt-s5230 nu reusesc nici cum sa fac setari pentru internet. am incercat si pe acest site pe care multi or zis ca le-o mers: http://www.orange.ro/setari-telefoane/ in fine: 1. am bagat nr meu (are ceva ca-i de cosmote?), 2. am ales modelu (Samsung) apoi am cautat marca ciudat? nu am gasit-o :| (GT-S5230) am cautat de mi-o sarit ochi., in fine am incercat altmodel aproape compatibil. cu GT-S5230 am incercat (GT-S5600) apoi pe la pasul 3. am dat a doua optiune (setari pentru internet) am dat sa-mi trimita mesaj cu setarile, si nu le-am primit dar scria jos vei primi setarile bla bla :-@, apropo alte setari (free) stiti? uni o sa imi ziceti ca in Romania nimic nu-i FREE :)) ce-a ce va dau dreptate :-j va rog mult, am avut si setarile de la BroadBand defiecare data cand reincarcam mergea (normal Money/Credit/Extraoptiuni $$$) ajutati-ma :)) is disperat :-w sau daca ma puteti ajuta am un MODEM de la RomTelecom dinacela hawai cred as putea sa fac conexiunea de la modem la Samsung Gt-S5230? HELPPP MEEE dau o FUNDA cat casa de MARE!

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Ai activat si optiunea cu date mobile?