| fatiggue a întrebat:

Buna ziua TPU, am o problema cu un card SD. Din greseala am formatat cardul si am dupa am pus ceva file-uri pe el.(specific ca SD-ul e de 32 GB de la si file-urile care vreau sa le recuperez sunt de aprox 5GB iar informatia care am turnat-o deasupra e de 2-3 GB) imi spune si mie cineva o aplicatie gratis fie pe mac fie pe win care ma ajuta sa le recuperez? precizez ca file-urile sunt de tip video. Mersi anticipat.

4 răspunsuri:
| Alexandruuu88 a răspuns:

Salut,din cate stiu nu tare mai ai cum sa le recuperezi, cauta si pe Youtube

| toniDRA a răspuns:

Nu mai poti recupera. Poate sa recuperezi cam 10%. Dar doar cu softuri profi pe bani. Mai bine te duci la un centru de recuperat date.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Racuva asta e cel mai bun pr de recuperat