| ReLoAdInG a întrebat:

Buna ziua TPU.Am si eu o problema la calculator.Am avut multi virusi si mi-am luat un antivirus AVAST si acum nu imi mai merge mai nimic.Cand vreau sa intru in ceva imi zice:,, The version of the file is not compatible with the version of Windows you're running.Check your computer's system information to see whather you need an x82(32-bit)or x64(64-bit) version of the program, and then contact the software publisher" si nu stiu ce sa ii fac, in orice intru asa imi zice si unele merg daca dau run as administrator.Ce sa fac?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza Windows-ul si te asigur ca nu vei mai avea probleme. Dupa ce l-ai reinstalat, ia-ti alt antivirus.Recomand BitDefender sau Kaspersky.

| tiger20 a răspuns:

Zice ca calculatorul tau nu este compatibil cu Windowsul! Du-l frate la reformatare sa-ti fac windowsul si sa scoata virusii.

| gabi13579 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema
faza e ca avastul dupa o perioada scurta iti expira si iti cere sa il actualizezi, dar aceasta actualizare costa cam 35 euro. asa ca cea mai buna solutie pe care am gasit-o a fost sa-mi reinstalez windowsul si sa imi iau norton 32, dar asta se poate face si fara sa-ti stergi windowsul. bafta

| ReLoAdInG explică:

Am sters AVAST SI imi da aceas eroare, nu pot sa intru in nimic. vreau sa pot intra in programestraight face

| ReLoAdInG explică:

Nu merge.si imi da eraoarea asta in orice intru pana si in fisierele din windows

| ElenaALeXa a răspuns:

Cel mai bine instaleaza`ti windows`u din nou :] si scapi de orice problema. bye.