| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU am si eu tableta SERIOUX 7" S746TAB si ca sa imi bag net rpin stick de la RDS-RCS mau intrebat ce model de stick merge pe el(compatabil) va rog interesati-va de modelul de stick de net si va

Răspuns Câştigător
| Bogdanpalintineanu a răspuns:

Stick care suporta:
Wireless:

802.11 b/g/n

3G:

Da, prin dongle cu mini USB 2.0(adaptor/cablu)

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Tableta are 3G prin stick "Dongle". Du-te la RDS sau sunai si intreabai daca cartela lor merge la un stick Dongle.

| Bogdanpalintineanu a răspuns (pentru horia2012):

Pai daca le spun stick dongle si ma intreaba mai precis ce model ce sa le zic?

| horia2012 a răspuns (pentru Bogdanpalintineanu):

Nu e un model de "Dongle". Ele sunt universale, numai ca nu accepta toate cartele de la toti operatorii. (Orange, Vodafone, rds,.). Au si ei (RDS) stick-urile lor de internet.