| ScR1M a întrebat:

TPU! Am un laptop Acer ce are un SSD incorporat. As dori sa ii cumpar un SSHD si sa il montez alaturi de acest SSD, nu sa il inlocuiesc. Si as dori sa stiu daca laptopul are un loc liber in acesta pentru un alt hard disk, fiind nevoie de un cover holder hdd, sau nu am acest loc si trebuie sa imi cumpar un adaptor caddy cu care sa inlocuiesc unitatea optica. Mentionez faptul ca laptopul meu este urmatorul: https://www.acer.com/datasheets/2017/4876/E5-575G/NX.GDZ EX.079.html
Multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Da are
scoti
ssd principal si il muti mai jos si celalalt in locul lui deasupra atentie 45 de grade demontarea si montarea

| ScR1M explică (pentru BostanDaniel1974):

Mersi de raspuns. Dar la ce te referi cu 45 de grade? Atat trebuie sa fie unghiul sau ce?

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru ScR1M):

Da unghiul de montare