| numaieoadi a întrebat:

Buna ziua TPU! Am un sistem Genius2.1 si de 2 zile acesta nu mai reda sunet. Nici conectat la laptop nici la telefon. Sistemul se aprinde se aprinde beculetul albastru insa nu mai reda sunet. ma ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| IlieFloryn1992 a răspuns:

Deci il testezi in felu urmator porneste-l dai volumul la maxim ia mufa jack in mana si atinge cu degetul conectorii mufei jack daca se aude sunet in el totu e ok daca nu inseamna ca are finalii dusi

| numaieoadi explică (pentru IlieFloryn1992):

Si aia cum ii pot schimba? ai habar? mersi de sfat.