| ToxiCDeatH12 a întrebat:

Buna ziua TPU.Am WLAN pe telefon si abonament voce 4 euro la Orange.Conexiunea la internet merge binisor in functie de ce retea prind. Am Nokia C3-00 dar nu are YahooMessenger. Ce pot face sa stau pe telefon pe YahooMessenger GRATIS? FUNDA+ VOT

5 răspunsuri:
| xplicitstudio a răspuns:

Fa exact ce-ti spun!
Visiteaza http://wap.mobiles24.com
Selecteaza "Download by ID" si introdu 544339
Click Download.

| ToxiCDeatH12 explică (pentru xplicitstudio):

Deloc folositor. Cand il pun pe telefon imi spune ca nu provine de la un utilizator de incredere... si sa le dau voie sami expedieze datele. am dat pe NU si a continuat. La logare, am introdus datele dar imi spunea ca e o eroare a conexiunii. ce sa fac? Funda se da doar daca varianta publicata imi merge pe telefon.Multumesc

| xplicitstudio a răspuns (pentru ToxiCDeatH12):

Http://mobile.yahoo.com/messenger/others. Daca nici de aici nu merge, ca e direct de la YAHOO, inseamna ca timpul acordat a fost inutil.

| ToxiCDeatH12 explică (pentru xplicitstudio):

Dai click pe site si mai vorbim. NU MERGE SITEUL NICI PE PC DAPAI PE TELF.
Http://mobile.yahoo.com/messenger/others.

| xplicitstudio a răspuns (pentru ToxiCDeatH12):

Http://mobile.yahoo.com/messenger/others Tu nu ai vazut ca la sfarsitul link-ului era punct. incearca acum.