| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU! As dori sa imi achizitionez un telefon:
http://www.ilexgsm.ro/......ance--8GB/
A mai cumparat cineva de la acea firma? Este o firma serioasa? Si. cei care au pus mana pe acest telefon ar putea sa imi zica si mie niste pareri PRO si CONTRA? Va multumesc frumos!

10 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Sunt parteneri cu Vodafone, deci automat denota incredere. Nu e un site de 2 lei facut de 2 baieti intr-un subsol.
http://www.oradeashoppingcity.ro/ro/magazine/servicii/item/344-vodafone
Telefonul nu il cunosc, dar parca e cam scump avand in vedere cu ce este dotat.

| eucumine010 a răspuns:

Nu am idee daca telefoanele sunt decodate, dar vezi ca are suport online prin yahoo messenger, intreaba-i chiar pe ei. In legatura cu stick-ul nu am idee. Nokia 800 Lumia, HTC One V,

| RawGrey a răspuns:

A da. am uitat sa va zic au telefoanele decodate? Si... mai am o intrebare am vazut ca stick-ul de la RDS are o cartela asemanatoare ca cea de la telefon care o bagi in el. Daca bag acea cartela in telefon o sa am internet? Va rog frumos sa raspunda doar cei care au experienta in domeniu.

| RawGrey a răspuns:

Da dar decat sa cumpar de la Vodafone codate si sa mai caut oameni care stiu sa decodeze telefoane... Daca nu gasesc nici o informatie o sa cumpar un Samsung Galaxy S i9001 de la EMAG pentru ca la ei pot returna produsul daca nu imi convine peste 20 de zile si primesc si banii inapoi.

| RawGrey a răspuns:

Cunoasteti alt telefon care sa coste cam 10-14 milioane si sa se merite? Multumesc anticipat si despre intrebarea cu cartela aveti vreo idee?

| MusicFan_6770 a răspuns (pentru RawGrey):

Poti sa-ti iei Samsung galaxy s 2 de la Orange cu tot cu abonament si a costat exact 1001 lei. abonamentul e 80-85 lei pe luna + costurile suplimentare

| RawGrey a răspuns (pentru MusicFan_6770):

As vrea un abonament de 8 euro... dau pana in 15 mil pe telefon//,,//

| RawGrey a răspuns:

Nu mai stie nimeni niste informatii in acest domeniu?sad

| MYK3 a răspuns (pentru RawGrey):

Eu sunt profesionist in domeniu dar nu pot sa ti le zic pe toate pe TPU! baga la messenger: compact. techno chiar cu domeniu asta ma ocupwinking

| ellenaella a răspuns:

De ce nu mai bine te-ai duce la un magazin Vodafone, Orange sau ce vrei tu si ceri detalii acolo...eu mi-am cumparat un telefon de pe internet (nu de pe acest site) si l-am primit spart thinking