| Xena16 a întrebat:

Buna ziua TPU

Astăzi am creat un cont onedrive pentru sotul meu și am salvat toate fotografiile dar nu vad pictograma onedrive pe telefon. In magazin play îmi spune că am onedrive deja descărcat pe telefon. Ca sa vad toate fotografiile salvate, trebuie sa intru in magazin play,sa caut Microsoft onedrive și așa pot sa văd fotografiile. Ce am făcut greșit? Va rog frumos,dați mai multe variante. Pe telefonul meu nu am avut așa probleme, am și pictograma și fotografiile.
Mulțumesc pentru răspunsuri.

1 răspuns:
| Denis2356 a răspuns:

Mergeți la setări, căutați Aplicații, apăsați pe cele 3 puncte din colț și apăsați resetare pref. aplicații. (La mine a funcționat)