| AdkVodka a întrebat:

Buna ziua TPU. De curand am achizitionat un router TP LINK-WR740N am urmat toate instructiunile am clonat macul etc am facut setarile necesare pentru conectarea la PPoe dupa tot imi spune ca am network acces dar nu pot accesa nimic adica practic netul nu merge dar jos spune ca am acces la internet si pe telefon la fel apare reteaua ma conectez dar nu merge sa intru pe nimic.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sa inteleg ca ai net de la rds? Sunt sigur ca problema e ca nu l-ai configurat corespunzator.

| AdkVodka explică:

Degeaba tot nu merge cred ca trebuie sa ii aduc pe cei de la RDS