| Bogdan_Togoe_1998 a întrebat:

Buna ziua TPU
De un timp nu mai merge sa intru in volume controler : si il am setat app la minim!
trebuie sa-l downloadez din nou?
daca da puteti sa-mi dati si mei o pagina de pe care il pot lua?
mersi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleaza-l de tot dupa care descarci drivertoday il instalezi dupa care dai scanare el iti va gasi driverul lipsa il descarci tot de la ei il instalezi si gata e free programul

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Dar cum incerci tu sa intri in volum?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )