| Man_Graphic_2000 a întrebat:

Bună ziua TPU.Mi-am cumpărat un laptop Laptop Toshiba Satellite C855D-13T cu procesor AMD Dual-Core E2-2000 APU 1.75 GHz, 4GB, 500GB, AMD Radeon™ HD 7340 Graphics.
Aş vrea să ştiu cât de bun este şi ce jocuri merg

Răspuns Câştigător
| trisha88 a răspuns:

Buna, si eu am de trei ani un Laptop Toschiba Satellite si o singura data l-al dus sa-l curete de praf, alte probleme n-am avut. Singurul lucru care nu-mi place e tastatura.La intrebarea cu jocurile nu pot sa-ti raspund ca eu nu -l folosesc la asa ceva.

| trisha88 a răspuns (pentru trisha88):

Multumesc pentru funda!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sta ca iti zic eu cat de bine se descurca in jocuri: e praf.

| supermamici a răspuns:

Toshiba Satellite seria C855 este o serie foarte reusita de laptopuri, foarte fiabile si totodata cu autonomie mare. De ce nu ai luat acesta? http://timez.ro/......-pret-mic/ Despre ce poate: procesorul este cam slabut dar placa video este OK, la detalii medii iti vor merge majoritatea jocurilor, desi laptopurile nu rezista mult daca sunt folosite intensiv pentru jocuri. Oricum fiind Toshiba ai sanse sa te tina destul de mult.