| Motz_Andrei_1998 a întrebat:

Buna ziua TPU.Revin cu o intrebare in legatura cu imprimanta Canon TS3150 si anume cum as putea seta imprimanta la routerul wireless sau cum as putea conecta in mod wifi imprimanta si laptopul?

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

1. cablu intre imprimanta si router, de pe laptop-ul connectat wireless tot pe wireless o sa o vezi
2. cum ti-a spus mirelc2... DACA ai un router cu WPS care e SI setat cum trebuie

0. (zero, inainte de orice) citesti manualul, legi imprimanta prin usb la laptop, o setezi pe wireless si apoi o pui unde ai nevoie si se v-a connecta automat!

1 răspuns:
| mirelc2 a răspuns:

Tii apasat buton pentru wifi, vezi aici cum https://youtu.be/2IqDO96XdGU