| thinkro a întrebat:

Buna ziua TPU! Urgeent, poate sa-mi spuna cineva cum pun un gif pe instagram? Nu sa fac unul, din poze, ci sa pun unul direct downloadat de pe net. De fiecare data cand incerc sa pun un gif pe insta, imi incarca doar o poza..va rog help!

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Cred ca iti trebuie directlinkul de la acea imagine.Cauti imaginea, dai click dreapta si apesi pe copierea adresei url.Te duci pe instantgram si la profil inserezi linkul copiat.