| AlinaScu a întrebat:

Buna Ziua TPU!, va rog sa ma ajutati, cand vreau sa instalez Windows-ul in pc imi apare eroarea asta http://postimg.org/image/ebj53ki0v/, cine stie va rog sa ma ajutati ca am nevoie urgent sau cu ceva tutorial despre rezolvarea ei, Multumesc mult! !

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca hardul iti merge in alt pc si e conectat ok in asta, ori e stricat slotul ori e versiunea de windows pe care vrei sa o instalezi, incearca cu alta versiune si vezi ce zice...

| AlinaScu explică (pentru anonim_4396):

Si cu windows sp 2 si cu sp 3 tot asa imi apare...

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlinaScu):

Atunci e de la hard ori e el defect, ori nu e bagat cum trebuie...