| IntrebSiRaspund a întrebat:

Buna ziua TPU! Vreau sa va intreb un lucru. Am un laptop fujitsu ah531 Lifebookhappy Si stitm cu totii ce figura de windows este windows7 mai ales cand nu este original. Am laptopul de 3luni, cand i-am facut unboxing am vazut pe CD support windows7, ok i-am instalat windows7. Dar vreau sa ii schimb windowsul, vreau sa ii montez un SP2-SP3 deoarece nu imi cere niciun update si merge absolut orice pe acel gen de windows fara nici o problema. Dar, am dubii sa nu citeasca driverele deoarece pe CD scria support w7. Credeti ca daca ii pun un sp2, ii pot instala si driverele? happy multumesc anticipat. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Driverele pentru W7 nu vor fi bune pentru XP, va trebui sa cauti altele pentru XP.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SP2 XP?

| IntrebSiRaspund explică (pentru anonim_4396):

Da.

| anonim_4396 a răspuns (pentru IntrebSiRaspund):

Driverele pentru W7 nu vor fi bune pentru XP, va trebui sa cauti altele pentru XP.