| ScaryBum a întrebat:

Buna ziua tuturor! Astazi am achizitionat 2 placute de ram: una de 4GB ddr3 1333MHz Kingmax si a doua 2gb ddr3 1333MHz Kingmax. OK...am observat ca pc-ul meu citeste doar 600 MHz. Procesorul meu se numeste Intel Pentium dual core e5700 3.0GHz, i-am facut overclock si l-am dus la 3. 52GHz. Acum pc-ul meu citeste 944 Mhz. Stiti cumva daca e posibil sa-l duc macar la o mie MHz si daca e recomandat? Funda+vot

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

NU!

3 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Nu, nu poti. Ai facut o greseala cand ai cumparat placutele ram. Data viitoare fii mai atent!

| ScaryBum explică (pentru RaduTN):

Nu chiar le-am cumparat cu 110 ron si le-am vandut cu 150 ron pe tocmai

| RaduTN a răspuns (pentru ScaryBum):

Atunci, buna afacerea!