| andreisdas23 a întrebat:

Buna ziua tuturor.Nu cred ca e cel mai bun loc de a spune acest lucru mai ales ca nu e tocmai o intrebare ci o propunere.
De curand am terminat design-ul siteului pe care l-am realizat acum aproximativ o luna jumatate.Am reusit si sa postez cateva lucruri in el si nu o sa ma opresc aici pentru ca pasiunea mea pentru IT este una foarte mare.Prin urmare siteul este indexat si de google, bing cat si de yahoo. Sper sa il fac cunoscut cat mai repede.

In sfarsit.sa va spun si adresa siteului : http://software.n-stars.org. Deoarece eu sunt singurul care lucreaza la acest site as vrea ca oricine doreste si este pasionat sa ma ajute sa dezvoltam acest site.Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la adresa de email
software. nstars@yahoo.com.

Multumesc si astept raspunsuri. Oricinea vrea poate sa acceseze siteul si sa se inscrie.

2 răspunsuri:
| andreisdas23 explică:

Ma scuzati.Adresa de mail este software. nstars@yahoo.com

| elBavarez a răspuns:

Linkul postat redirectioneaza catre forum, care imi pare organizat si ok. Ce trebuie sa faci e sa lucrezi pe partea de design care din punctul meu de vedere lasa de dorit. Daca vrei sa mai facem schimb de opinii ma gasesti pe viata-virtuala.com