| petronelalucy a întrebat:

va rog din suflet sa imi dati un sfat.
am o problema cu un card. la calculator merge,dar laptopul nu il citeste si asta de ceva timp, ca inainte mergea. cardul e de la aparatul foto SONY si este Nikon S DE 2 GB.E FARA ADAPTOR. va multumesc

3 răspunsuri:
| sdhashsah a răspuns:

Driverul la laptop il ai instalat pentru cititorul de card, sau alt card il citeste pe laptop?

| petronelalucy explică (pentru sdhashsah):

Sincer...nu am incercat cu un alt card sa vad daca merge. dar mergea si asta inainte, iar acum cand il pun nu imi apare absolut nimic pe ecran, e culmea ca la calculator merge. multumesc

| petronelalucy explică:

Sincer..nu am incercat un alt card sa vad daca merge, dar mergea si asta inainte, iar acum cand pun cardul nu imi apare absolut nimic pe ecran si culmea ca la calculator merge