| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua vă rog frumos să mă ajutați cu un răspuns la întrebarea următoare:Eu am 10.000 de email-uri nu le-am șters și s-au adunat atâtea am șters foarte puține cum să fac să le șterg rapid pe toate odată automat pe ce să apăs? spamurile se șterg din clik toate odată; cei care au cunoștiinte de IT sau știu pur și simplu să îmi trimită un mesaj rapid să mă dumiresc și eu; Dau funda! o zi bună

Răspuns Câştigător
| tacitacitaci a răspuns:

Pe yahoo era o optiune sa poti vedea toate e-mail-urile deodata, le selectai pe toate dand click pe casuta goala care e langa delete si dadeai delete, dar din pacate a fost scoasa.
Cea mai buna solutie este sa dai scroll pana la primul mesaj(ca sa se incarce toate) dupa dai sa le selecteze pe toate(de pe patratelul de langa delete) si apoi dai delete.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Nu există o metodă rapidă de șters TOATE mailurile odată. Dar ai putea crea un filtru care să le selecteze pe toate (deși nu se pot afișa decât o mică parte pe o pagină) - de genul mail către mine [adresa ta de mail] » regula - mută în SPAM
Evident, ce e în spam, se șterge automat după câteva zile.
Apoi ștergi sau dezactivezi filtrul, că n-o să mai primești mailuri în veci pe adresa aia!