| NicVal74 a întrebat:

Buna ziua! Va rog sa ma ajutati sa-mi recuperez contul Yahoo, imi zice: Introduceți codul de verificare din aplicația de autentificare pentru a finaliza conectarea. Care este aplicatia de conectare? Iar la incercati alta metoda de autentificare imi da doua adrese de gmail care nu sunt ale mele! Poate stiti vreo metoda de recuperare! Va multumesc

Răspuns Câştigător
| cfrtobias a răspuns:

Nici cum, daca n-ai acces la aplicatie si nici alte alternative

5 răspunsuri:
| Baddboy a răspuns:

Din pacate nu mai poti face nimic.
La fel am patit, recent.
Dupa multe incercari de al recupera, mi-am facut alt cont in cateva minute.
Succes,

| NicVal74 explică (pentru Baddboy):

Cu respect va salut, as vrea sa-mi impartasesc bucuria cu d-vstra specificand faptul ca dupa aproape 2 saptamani mi-am recuperat contul yahoo,ce mi-a trecut prin cap sa mai incerc odata sa intru pe casuta de email blocata si ce sa vezi, acolo unde scria adresa de recuperare era trecuta o adresa de a mea de gmail care o trecusem la recuperare dar nu mai era trecuta cand voiam sa recuperez contul, care am putut sa o acces acum si am recuperat contul, acolo la recuperare erau trecute alte conturi gmail nestiute de mine cu nume suspecte, trecute de hacker, banuiesc ca hackerul a vazut ca nu aveam conturi asociate cu carduri sau cine stie ce si mi-a inapoiat yahoo, sau cine stie ce s-ar fi intamplat?! faza e ca acum am securizat mult mai bine contul hackuit de astia sa nu mai am probleme! oare ce sfenomen s-ar fi intamplat? va multumesc!

| Baddboy a răspuns (pentru NicVal74):

Mă bucur.
Eu nu am reușit...
Aveam contul de recuperare pe același telefon...am incercat cu altele etc. nimic
Trebuia să primesc cheița de la yahoo... direct pe telefon.
Nu a venit.din păcate

| cfrtobias a răspuns:

Nu ai ce face daca n-ai acces la aplicatie, doar de stii si ceva adresa buna sau ceva sa confirmi ca al tau e, https://prnt.sc/RdSrhDB8IZvk probabil a activat asta

| NicVal74 explică (pentru cfrtobias):

Cum pot proceda?

| cfrtobias a răspuns (pentru NicVal74):

Nici cum, daca n-ai acces la aplicatie si nici alte alternative