| SorescuValentin989 a întrebat:

Vineri am fost blocat pe Instagram adica nu mai pot urmari persoane. Aseara am fost deblocat si am reusit sa dau follow la vreo 20 de persoane dupa am primit din nou mesaj ca sunt blocat temporar
Ce sa fac ca sa nu mai fiu blocat imediat la loc dupa ce o sa fiu deblocat? sa astept cv timp sau sa dau mai rar follow si cu pauza?

3 răspunsuri:
| sweetangels a răspuns:

Omg, dar ce ai facut? spune-ne. odata ce cunosti motivul, vei sti si raspunsul la intrebarea ta

| SorescuValentin989 explică (pentru sweetangels):

Am dat follow la vreo 500 de persoane odata

| ChiarEu2 a răspuns:

Așteaptă cel puțin 2 zile până să începi să dai follow din nou și dă-i mai rar.