| raducoman a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un aparat foto si nu stiu pe care sa il aleg dintre Nikon sau Canon? Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| adrianbestboy98 a răspuns:

Nikon,am avut Canon si s-a stricat, orice aparat Nikon e de calitate te asigur eu

| ady18 a răspuns:

Salut iti recomand un aparat Nikon coolpix!
Eu am unul de ozi iar verisora mea de 2 ani!
Este foarte bun face poze clare filmeaza excelent.
Eu l-am luat cu card de 4 gb, husa, acumulatori, incarcator!
Funda!

| ady18 a răspuns:

Apropo el costa 250 de lei din altex!
Daca esti din Bucucresti du-te in Bucucr Obor la Altex si gasesti!
Eu il am mov!

| ady18 a răspuns:

A da sa stii ca e Nikon coolpix l27

| 3amthinking a răspuns:

Nikon e mai bun decat Canon! happy

| mgolea37 a răspuns:

Nikon

| Thunderwave_Adriana_1986 a răspuns:

Astea sunt branduri, foarte bune ambele, care au zeci de modele.

trebuie sa stii exact ce faci cu el si ce buget ai alocat pentru asta. sunt aparate de la 200 lei la zeci de milioane.