| ANDReY000 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un laptop dar nu neaparat pentru gameing.Eu as vrea un laptop care sa aiba cam 4gb de RAM si sa pot lucra pe el cu mai multe programe, etc.Intrebarea mea este cine poate sa imi recomande un laptop bun si sa coste maxim 1300 de lei.Va rog sa ma ajutati ca eu inca nu m-am decis.Multumesc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi vine imi minte laptopul de pe care sriu eu acum.Toshiba sattelite.E maxim 14 mil.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Http://www.emag.ro/......DYF8YMBBM/

Se pare ca s-a mai scumpit un pic dar iti spun ca merita pentru ce vrei tu. Il am de vreo 4 ani si ingrijit bine, nu am reinstalat windwosul pana acum.Mai ales daca ai un windows original.