| CosmynAdryan a întrebat:

Vreau sa va intreb si eu ceva : daca am abonament la internet (Romtelecom) si viteza maxima de download este 3.1 mb/s si upload 1.8 mb/s, abonamentul meu va expira si vreau sa-mi iau internet cu viteza de download maxima 100 mb/s. Viteza mea in acest moment este de 200 maxim 400 kb/s (stau intr-o zona la tara ) imi puteti spune aproximativ ce viteza o sa am la noul abonament cu 100 Mb/s (maxim). Ofer

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

Eu descarc cu 11.3mB/s maxim, cu abonamentul de 100mb.

| CosmynAdryan explică (pentru CinevaNou):

Dar tu stai la oras sau mai departe?

| CinevaNou a răspuns (pentru CosmynAdryan):

La oras. Dar or sa-ti zica daca iti pot instala 100mb la tara, nu fac ca altii sa zica ca dau 100mb peste tot si sa te trezesti ca ai de fapt 20mb real sau chiar mai putin.