| rz535 a întrebat:

Vreau si eu sa-mi sterg contul Zonga. Din SMS-ul primit de la 966(Zonga):
"Perioada de 3 luni gratuite de Zonga expira la 2013-05-27,cand vei incepe sa fii taxat cu 2.99 euro/luna, fara TVA,
pentru muzica nelimitata pe computer si mobil.Traficul Zonga pe mobil este gratuit din reteaua Vodafone. Daca doresti sa dezactivezi Zonga, poti trimite oricand STOP la 966.Vei pierde contul tau, muzica si toate preferintele salvate" am inteles ca trebuie sa trimit un SMS cu mesajul "STOP" la numarul 966, altfel voi fi taxat cu 2.99 euro/luna. Am inteles bine?
Eu nu am trimis SMS pentru activare, trebuie sa trimit pentru dezactivare?

Răspuns Câştigător
| Zonga a răspuns:

Salut,
Daca ai primit acel SMS atunci este important sa trimiti STOP la 966, altfel vei fi taxat. SMS-ul este gratuit, deci nu-ti face probleme.

Noi iti recomandam sa incerci Zonga, cu contul tau de Vodafone si sa asculti muzica preferata, oriunde te-ai afla, direct de pe smartphone.

| rz535 explică (pentru Zonga):

Ok, si daca abonamentul meu Vodafone este Vodafone Avantaj? In planul abonamentului nu sunt incluse sms-uri. Trebuie sa cer cuiva credit ca sa pot trimite SMS? Mi-ati spus ca e gratis dar cand trimit mesajul primesc de la telefon eroarea: "trimitere mesaj nereusita".

2 răspunsuri:
| Stefania_Anisia_1969 a răspuns:

Cum imi dezactivez contul zonga? Daca e inclus in noul abonament de ce dupa trei luni ma taxeaza?