| SynapseNinja a întrebat:

Zilele trecute am căutat pe internet un program de facturare și am găsit pe "Smart Bill". As vrea o părere despre această platformă și câteva recomandări de programe de facturare, dacă s-ar putea. Dacă vă întrebați la ce îmi trebuie, as vrea să îmi deschid un magazin online.

2 răspunsuri:
| cosmin0608 a răspuns:

Incearca si facturis. Au versiune trial si poti vedea gratuit daca te ajuta sau nu.

| Capatina_Mircea_1982 a răspuns:

Alege cu incredere Smart Bill, sunt motive serioase pentru care e folosit de peste 50.000 de firme.
Il poti lega cu magazinul online, uite aici detalii: api.smartbill.ro
Nu fa compromisuri pentru 2-3 lei pe luna cand vine vorba de datele tale si ale clientilor.
Bafta in business!