| DeeaDeuTsa a întrebat:

Bunăă`! Aş vrea răspunsuri inteligente şi din ce aveţi voi ~! Menţionez Dau Fundă dacă primesc multe răspunsuri ~!~ Aşa că rugaţi`vă prietenii să răspundă şi la întrebarea mea şi veţi primi Fundă~!
Să trecem la subiect~!
1.Am nevoie de un telefon de la Orange, fără abonament~!
Menţionez:: Mai am o săptămână la dispoziţie ~!
2.Telefonul să fie cu touch-screen ~!
3. M`am informat şi mi-am dat seama că sunt bune, din punctul meu de vedere, telefoanele Samsung S5600 şi cel Samsung Star S5230~!
P. S.:: Eu aş alege Samsung Star S5230 dar nu ştiu dacă este mai bun decât celălalt~!?
4. Ţin cont să aibă acel creion special, paint [=panou de desenare], să aibă bluethoot, USB, să facă bine pozele şi de editat evident, bliţ. etc.
5. Aş vrea să ştiu ce modele mai au [=culoarea. exp : alb, negru, vişiniu~ Ca de exp : Samsung Star S5230 La Fleur ~ este pe culoarea vişiniu şi are şi model...]
6.Doresc mai multe informaţii despre telefoanele Samsung de la Orange
Menţionez:: Fără abonament, să fie Samung, cu touch-screen, să fie bune / convenabile şi să aibă de toate [ toate cele menţionate mai sus + altele ] şi în special să fie de la Orange~!
Aştept răspunsurile voastre, de asemenea părerile şi alte telefoane bune din care aţi avut o experienţă bună şi v-au fost de folos ~! Puteiţi să trimiteţi întrebarea mea şi prietenilor voştri tocmai pentru a mă ajuta în alegerea mea şi să puteţi primi Fundă mai uşor de asemenea şi dacă răspunsurile sunt de folos ~!
Mulţumesc anticipat ~!
P. S. ::Aştept răspunsuri că vreau să dau cadou nişte voturi şi în special Fundăă`! Muţumesc din nou celor care îmi răspund la întrebare şi sper să vă fiu de folos şi eu ~!

Răspuns Câştigător
| sti a răspuns:

Eu am Samsung star s5230 :X e super tare.Am pe negru, sa nu se vada zgarieturile sau altele.Ti`l recomand love struck

3 răspunsuri:
| DeejayMixT a răspuns:

Sincer, eu ti-as recomanda telefonul Samsung Wave525 bazat pe propriul sistem de operare Bada. Am avut si este destul de dragutwinking. Cei drept la aplicatii, incerca, dar nu prea reuseste sa imite iphone`ul (sms, music player s.a.), dar doar atat, in rest telefonul e destul de bun.