| Maarriaaa a întrebat:

Bunaa! As vrea sa imi cumpar un telefon Samsung[sau alta marca, dar sa fie bune] cu touch, pretul sa fie cam 5-6 mil. Si sa aiba o memorie interna mai mare, sa tina baterie, si camera cam de 3-4 megapixeli...plzzz...

Răspuns Câştigător
| georgecl a răspuns:

Iti recomand Samsung Corby. Detin acest tip de telefon de un an, si nu am avut nicio problema la el. Touch-ul nu-mi face probleme, bateria ma tine o saptamana vorbind la el, ascultand muzica... iar memoria interna o are de 90 MB. Pretul este in jur de 400 RON.

5 răspunsuri:
| agent003 a răspuns:

Samsung m3710 corby, este mai bun ca corby simplu

| DorelSudoru a răspuns:

Sasung corby (camera 2 mega tine bateria in jur de 3-4 zile daca il folosesti intens-pret 5mil) (daca vrei Samsung) sau LG cookie camera 3mega dar time foarte putin bateria -se aude mai tare ca corby...(pret 5mil)

| andrey910 a răspuns:

Lg GT405 si LG GM360 au camera de 5MP. Eu am GT405...il gasesti la Orange la pretul de 89 EUR impreuna cu abonamentul de 4EUR.

| Melissssa a răspuns:

Buna claudia!
Eu am telefonul Lg gt405 sh este foarte bun sh foarte draguta pe rozz.Eu l-am luat de la Orange:D
Telefonul are 5 megapixeli
Si Samsung diva este foarte dragut(cred ca numele spune totul)
Dar...are doar 2 megapixeli...:(
uite-l:
http://telefonultau.eu/products/Samsung-S7070-Diva-Pearl-White.html

| Psychofuckingsocial a răspuns:

Samsung S5600. ca al meu e MooKAbig grin