| ﻉssy a întrebat:

Bunaaa! Am o intrebareee urgenta! Funda! Vreau sa bag pe cineva la prieteni si cand dau trimitere la prietenie..imi spune:"unable to send friend request...this person can't accept new friend request, but you are now following them!" Pleaaase..cum pot sa fac sa-l bag la prieteni? (facebook) Fundaaaaaaa!

5 răspunsuri:
| dorikut a răspuns:

Acea persoană are deja prea mulți prieteni și nu poate primi/accpta noi cereri.

Trimite-i un mesaj și dacă el/ea va considera că meriți, îți va face loc în lista lui/ei.

Succes!

| nyko98765 a răspuns:

Spune-i sa iti dea el cerere

| Sweetish a răspuns:

Nu poți.
Poate are prea multe cereri rămase ne acceptate.

| flaviuroman a răspuns:

Nu vrea cerere de prietenie cum ar venei ca ti-a dat spam iti blocheza toate cererile

| Cosmin_Visan_1984 a răspuns:

Aceea persoana are maxim de prieteni 5000 de prieteni sunt maxim... daca are 5000 prieteni nu mai poate primi cereri happy Funda? happy