| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa TPU, as vrea sa stiumai clar cum as putea da strike unui canal de pe Youtube, am căutat pe google si Youtube dar nu am găsit nimic si as vrea sa stiu daca dau multe reporturi e ca un strike?

7 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Ţi-a copiat conţinutul?

| lilith16 a răspuns (pentru mudokins78):

Nu, pentru conţinut înşelător

| mudokins78 a răspuns (pentru lilith16):

Poţi să îmi dai si mie link-ul?
(Să vad şi eu, poate chiar e ceva naşpa)

| lilith16 a răspuns (pentru mudokins78):

Iuliana beregoi (motive de cringe)hee hee))))

| mudokins78 a răspuns (pentru lilith16):

Nu! -e în regulă fata.
Las-o să se simtă bine.
Crezi că e un lucru bun să îţi afişezi tot familonu pe Youtube?
O să vadă ea ce o să fie de capu ei peste câţiva ani! (Şi oricum, asta e răutate din partea ta.)

| lilith16 a răspuns (pentru mudokins78):

Ba nene e cam treaba mea ce fac, stiu de ce fac asta si nu ca e cringe merită, eu am întrebat cum ii pot da strike nu ti-am cerut sfatul, daca nu imi zici ce îţi cer foarte bine poate va răspunde altcineva.

| mudokins78 a răspuns (pentru lilith16):

Hai gata, gogule!, ce te aprinzi aşa? (Duşmănoşi sunteţi pe succesul altuia)