| CarmitHS01 a întrebat:

Bunăăă TPU. Cine știe cum pot eticheta mai mult de 50 de persoane la o postare/poză pe Facebook? FUNDĂ.

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poți eticheta doar până la 50 de persoane, restul îi poți adăuga, unde scrie "Editează" ( e de-ajuns să începi cu o inițială, fiindcă îți va apărea numele complet, exact ca la etichetări). E doar o 'iluzie', faptul că peste 150-200 de persoane sunt etichetate într-o imagine, de fapt ei apar la "Editare".