| IoanaCristinica a întrebat:

Bunaaaa! de ce imi apare pe facebook ca urmaresc paginile tuturor "prietenilor" chiar daca nu ma uit pe profilul lor? cum fac sa nu mai apara asa?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi pe pagina prietenilor pe care nu mai vrei sa-i urmaresti si acolo unde scrie URMARESTE apasa sa iti apara un semn cam asa ))) (asta iseamna ca nu mai urmaresti profilul lor). Funda?

| Darius392 a răspuns:

Iti apare asa din cauza ca prietenii tai urmaresc acele pagini si te invita si pe tine sa urmaresti.

| Crisboss1234 a răspuns:

Si mie imi aparea asa dar ei tot ma urmareau pe mine si automat se trimite invitatie. Asa ca am zis la toti sa nu ma mai urmareasca, si asa am scapat. Sper ca te-am ajutat. happy