| denisaa_4298 a întrebat:

Bunaaaaa! Am si eu o problema cu facebook-ul de pe telefon. Netul imi merge foarte bine, insa cand intru pe facebook pur si simplu imi apar cererile de prietenie si notificarile unele sub altele. fara poza, fara nimic..totul alb, iar dupa nu ma pot deconecta. Am incercat diferite modalitati, dar nu am reusit nimic. Stiti de la ce ar putea fi? Poate e pusa vreo setare aiurea, dar am incercat si pe la setari..nimic. Dau funda pentru un raspuns bun.

2 răspunsuri:
| Darius392 a răspuns:

Pai nu ai grafica buna la telefon, mi s-a intamplat si mie, e normal daca nu ai telefon performant sa nu iti apara poze si nu ai cum sa modifici la setari.

| denisaa_4298 explică (pentru Darius392):

Faza e ca la inceput cand mi l-am cumparat a mers facebook-ul foarte bine.dar oricum mersi de raspuns