| anonim_4396 a întrebat:

Bunaseara tuturor! De doua zile am o problema cu logatul pe messenger, nu-mi recunoaste parola, cand sa dau recuperare nu-mi da intrebarile secrete ci imi trimite direct parola la o adresa de e mail necunoscuta, problema e ca nu am pus nici o adresa de email, de cate ori am racuperat parola in trecut am facut-o intotdeauna cu intrebarile secrete. Va rog frumos daca ma puteti ajuta si pe mine pentru ca nu vreau sa-mi schimb id-ul, intrebarea este : de ce nu mi da posibilitatea de a alege? Ce trebuie sa fac? pentru ca imi trimite parola direct la o adresa de email necunoscuta deduc ca a intrat cineva si a schimbat si setarile de recuperare a parolei, am trimis si un email la yahoo dar nu stiu cand am sa primesc raspuns sau DACA am sa primesc rasp, in aceste cazuri cum se recupereaza parola? Multumesc mult pentru raspuns

Răspuns Câştigător
| taviyamato a răspuns:

E posibil sa iti fi spart cineva contul, se intampla extrem de dex mai ales la yahoo messenger. Cand iti alegi o parola introdu mai multe numere si cuvinte pentru a creste gradul de siguranta al contului.