| Raix a întrebat:

Bunaziua din nou xD, vreau sa donez o suma de bani pe un site prin paypal si imi cere adresa de facturare ( billing adress) si ma intrebam, este vreo problema daca scriu adresa gresitea?
Findca eu doar donez, nu vreau sa primesc vreun pachet sau sa trimit ceva ( doar banii prin banca) deci este chiar necesara?

Răspuns Câştigător
| Eidriana a răspuns:

Este necesara ca sa iti trimita factura. Bine, nu cred ca ti-o trimite, dar ti-o salveaza pe paypal si daca vei avea nevoie de ea vreodata sa o poti justifica.
Oricum cred ca si celor carora le trimiti banii poate trebuie sa justifice de unde vin, de la cine.

1 răspuns:
| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Deci ai bani de dat?
I-a da-mi si mie niscaiva!rolling on the floor