| laurentiu548 a întrebat:

Bunaziua TPU, as vrea sa va intreb ceva... am un ipad si cand vreau sa intru intr-o aplicatie zice : *aplicatia* s-a inchis si mai am o problema de fiacare data cand vreau sa intru in wireless se dezactiveaza singur... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| sodobar a răspuns:

Poti sa ii dai un restart

| Alees a răspuns:

Sigur e ipad sau chinezarie eu am service Apple si nu am intalnit asa ceva la WIFI dai un restart din 10 secunde apasat pe butonul de home ala din jumate si ala de blocare pana se stinge ecranu