| Cris06 a întrebat:

Bunna! Ma suna cineva cu numar ascuns, din cate am inteles aplicatia de la rom telecom nu mai e valabila... as dori sa stiu daca vorbesc cu cineva sa redirectionez apelul pe telefonul acelei persoane, va aparea numarul pe telefonul celei persoane? Sau stiti vreo aplicatie pentru blocarea apelurilor cu nr necunoscut am Nokia C5-03...Funda!

3 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

Daca esti pe abonament poti cere desfasuratorul apelurilor si vei vedea cine tea sunat.

| ρυƒυℓєтє a răspuns:

Iti poti seta telefonul sa nu mai primesti apeluri cu nr ascuns.

| UnCorpSanatos a răspuns:

Nu e nevoie de nici o aplicatie unele telefoane au aceasta optiune unele nu o au, si nu tine de cat de performant e telefonul eu am un Samsung Wave la vreo 80 de euro cumparat si are optiunea de blocare a numerelor, iar la redirectionare da apare numarul pe telefonul respectivei persoane.