| Andreea9251 a întrebat:

Buuna.Azi dimineata am scapat telefonul in toaleta(Galaxy S2) avea si acea carcasa/husa nu a stat nici 30 secunde dar mai avea bateri 3% dupa aceea am scos bateria si l-am sters repede.L-am uscat putin cu feonul si l-am bagat in orez. Daca il bag la incarcat imi arata ca si cum display-ul ar fi dus.Se poate sa-si fi facut ceva display-ul sau este de la apa.Cat timp sa il tin in orez l-am tinut pana acum cam 12 ore

5 răspunsuri:
| Alan123 a răspuns:

Dar de curiozitate cum ai reusit sa-l sacapi:-s laughing

| valentino52 a răspuns (pentru Alan123):

Ei si tu probabil Temple Run pe WC

| Alan123 a răspuns (pentru valentino52):

rolling on the floor))

| Andreea9251 explică (pentru Alan123):

Era in buzunar si a picatlaughing))

| bmxcreative122 a răspuns:

A intrat apa la display... clar. Nu avea cum sa se duca displayul altfel. Trebuie sa mai astepti si o sa se duca apa aia...