| KanekiMalai a întrebat:

Ca sa am net pe Windows XP trebuie sa am placa de net sau cum se numește ca nu îmi vine în minte, ca am instalat Windows XP de doua ori pe 64 și pe 32 cu netu după placa de baza și nu mergea. Dau fanta la cel mai bun răspuns

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Trebuie instalat driverul de la placa de retea, drp.su cauti sa descarci versiunea offline si cu ajutorul unui stick USB pui programelul pe PC si-l rulezi, iti va instala toate driverele disponibile.
Normal ar trebui sa aiba placa de retea deci cu siguranta trebuie instalat doar driverul!

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă are adaptor de rețea pe placa de bază, trebuie doar driverele corecte şi va merge.