| Digital112 a întrebat:

Ca sa meraga din nou la mondialmt2 servarul ultrafun ce trebuie sa fac ca a zis TGM ceva da nu mai stiu (FUNDAAAAAAAAAAAAA)

4 răspunsuri:
| Digital112 explică:

Yh

| Pufoshenia a răspuns:

Simplu. Ai mondial ultra fun ch1, ch2 ch3, ch4 ch5 dai click dreapta pe propietati dai la comaptibily apoi si bifezi prima casuta si dai unde scrie windous 95 dai windows 98/windous me si merge. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde mi-l pot downloada ce saite cine ma poate ajuta?

| florynutzu a răspuns:

Mie imi merege ultra fun pentru mai multe detalii dati add: florynutzu7up si va ezpilc cum se face