| deea66 a întrebat:

Calculatorul imi spune ca "ip adress" este invalida ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| danyshatAT a răspuns:

Ip-ul tau este expirat suna la nenea de la net si cere alte ip-uri happy

9 răspunsuri:
| alexutzu99 a răspuns:

Sa suni de unde ai bagat internetul si sa iti dea ip sau daca nu chemi pe cineva de la firma de unde ai internetul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chemi pe cineva care se pricepe, sa-ti faca setarile.

| ChenanGabriel a răspuns:

Contacteaza operatorul de net si o sa te ajute elwinking

| Mihaiu_Florin_1999 a răspuns:

Cumperi altul sau il duci la cine va care stie sa il faca

| BatManPS a răspuns:

Ip-ul nu mai e bun suna la cei la care ti-au dat netul sa it-i puna alt ip. happy

| CorNNeL a răspuns:

Vrei sa-ti zic cum sati schimbi IP?

| unknownn a răspuns:

Fetele sunt in stare sa introduca gresit o parola de atatea ori incat calculatorul crede ca el a gresit!

| CorNNeL a răspuns:

DAI add Y.M [Syofthecarabian]

| Colcer_Emil_1945 a răspuns:

De ce parola este invalida